Jut_Cuval
 
Jut_Cuval


  

Gündüz Çuval'a Hoş geldiniz

Gündüz Çuval'ın kurucusu olan Resülüllah GÜNDÜZ, 1986 yılında İzmir'de çuvalcılık ve ambalaj sektöründe çalışmalarına başlamış ve o yılların teknoloji ile üretilen çeşitli mamulleri, müşterileriyle buluşturmuştur. 2003 yılında kurumsal kimliğini kazanarak Gündüz Çuval'ın günümüzde de adresini koruduğu izmir Yenişehirde Gıda Çarşısı bölgesinde satış merkezini açmıştır. Bunun dışında imalat için gerekli atölyeyi ve imalat ekipmanlarını yine İzmir'in Ayrancılar bölgesinde bulunan Çetmen Sanayi Sitesine taşımız ve bu bölgede hammadde işleyerek, pp çuvaldan, buz çuvalina, plastik fileden jut kumaşına kadar satışı yapılan bir çok ürünü üretmeye başladı.

Sadece ürünü üreten değil, aynı zamanda istenilen boyutlara - ölçülere göre kesimini yapabilen, dikiş işlemlerini yapan ve gerektiği zaman üzerine baskı ile firma logosu da ekleyen kapasiteye sahip atölyemizde 20 den fazla personel, 3 araç ve 500 m²kapalı, 900 m² açık olmak üzere toplam 1400 m² alanda hizmet veren bir firmayız.

Fason işçilikten yetişen kurucumuz, mesleğin tüm inceliklerini ve müşteri memnuniyetinin önemini tüm çalışanları ile birlikte tüketicilere yansıtmayı başarmış olmalı ki, ambalaj ve çuval sektöründe İzmir başta olmak üzere, tüm Ege bölgesinin aranılan ve güvenilen kuruluşu olmayı sürdürmektedir.

Her bir ürün özenle hazırlanmalı ve her metre kumaşın, birbiri ile aynı yüksek standartlarda üretilmesi için gerekli tüm altyapı ve makina parkını hazırlayan firmamız, gerek teknoloji, gerekse mekanik olarak sürekli kendini geliştirmekte, piyasayı yakından takip ederek bir çok üründe piyasayı yönlendirici etkiler yaratmaktadır.Vizyonumuz ; Üretimimizi Türkiye sınırlarının da ötesine taşıyacak, Dünya fuarlarında yeni ürünleri ile göz dolduracak, belirleyici firmalar kategorisinde Türkiye Cumhuriyetinin göğsünü kabartan bir firma olmaktır.

Misyonumuz; Aydınlık bir gelecek için çalışan, ülkemizin barış ve huzur içerisinde yükselmesine katkıda bulunacak adımlar atmak için üzerine düşen görevleri itina ile yapan, gerektiğinde elini taşın altına koymaktan çekinmeyen, bir kadro ile işine karşı sebatkar, müşterilerine karşı saygılı, çalışanlarının hakkını koruyan ve kollayan çağdaş düşünceler ile ülkemizi medeniyet seviyesine ulaştıran bir trenin lokomotifi olmaya daima hazır bir firma olmaktır.

ONLİNE SİPARİŞ ÜRÜNLERİMİZ

CUVAL_AGZI_DIKIS_MAKINASI
IP_HALAT_GRUBU
AMBALAJ_URUNLERI
KANAVICE_KUMAS
CAM_CUVAL
PP_CUVAL
GOLGELIK_
BIG_BAG
FILE_CUVAL
ESKI_CUVAL
KANAVICE___JUT_CUVAL


Cuval.gen.tr bir Gündüz Çuval web sitesidir

Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Sipariş  |  İletişim

 

 

Türk Web Ajans.